Sähköposti

hollola.seniorit@gmail.com

Puheenjohtaja
Markus Lahtimo
040 717 2214
lahtimot@gmail.com

Sihteeri, tiedottaja ja vapaaehtoistyön yhdyshenkilö
Sinikka Vilen
040 728  8950
sinikkavilen50@gmail.com

Varapuheenjohtaja, vanhus - ja vammaisneuvoston jäsen sekä arpajaisvastaava
Eija Jokinen
050 490 6199
jokinen@phnet.fi

Facebook
Mauri Kalima
0500 450 309
mauri.kalima@gmail.com

Teatteri ja tapahtumatiimin vastaava
Antti Kinnari
040 726 2594 antti.kinnari@phnet.fi

Kirjanpitäjä, teatterit ja tapahtumatiimin jäsen
Reija Järvenkylä
050 2451
reija.jarvenkyla@gmail.com

Kotimaan matkatiimin vastaava
Raili Koivisto 
050 561 9230 
raili46@gmail.com

Liikuntakerho vastaava ja
kotimaan matkatiimin jäsen
Aimo Ohtonen
040 760 0857 aimo.ohtonen@phnet.fi

Taloudenhoitaja ja teatterit ja tapahtumatiimin jäsen
Olavi Jokinen
050 490 6198
jokinen@phnet.fi